30 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor


Sigma Profiller

Sigma profiller diğer adı ile alüminyum kanallı profiller, kanalları sayesinde montaj kolaylığı sağlayan endüstriyel çekme alüminyum sistemleri ile üretilen ürünlerdir. Sigma profiller en boy ve kanal ölçülerine ayrıca hafif orta ve ağır olarak çeşitlendirilirler. Sigma profiller; şase, kabin, masa, konveyör, CNC, alan kapatma gibi birçok alanda sektörün ihtiyacını karşılayan özellikte bir malzemedir.

Hafif Sigma Profiller

Otomatik olarak CNC tezgahları üzerinde projeleri çizilerek üretimi yapılan ürünler arasında en sıklıkla kullanılan ürünler hafif sigma profil ürünleri olmaktadır. Kendilerine has hafifliği ve kanallı yapısı ile inşaat ve yapı sektörü ile birlikte sanayideki üretim alanlarında da sıklıkla tercih edilen bu ürünlerin en büyük avantajı sahip olduğu hafifliğe rağmen yüksek oranda dayanıklılık gücünü elinde tutması oluyor. Bu sayede çok küçük alanlar işgal eden malzemelerle çok uzun süreli olarak projelerin hayatta kalabilmesi sağlanabiliyor. Bu malzemelerin aynı zamanda paslanmaz yapıda olması da bu tür bir kullanıma uygunluk sağlamaktadır.

Ağır Sigma Profiller

Ağır sigma profiller, kesit yapısı itibarı ile emsal ebatlı profillere göre daha fazla mukavemeti karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Kalın et yapısına sahip olan ağır sigma profiller; orta yüklü şaselerin, taşıyıcı ayakların destek gerektiren yerlerinde tercih edilir. Dayanıklılığı artırılmak istenen reklam stantları, makine parçaları, pencere ve pano üretimlerinde de bu profil çeşidi kullanılabilir. Bunlara ek olarak yük altına girebilecek her alanda da benzeri kullanımların gerçekleştirilmesi söz konusudur.

Pars Rulman; CNC malzemeleri, CNC mekanik aksamları, CNC elektronik aksamları ve elektrik ürünlerinin satışını yapmaktadır. Satışını yaptığımız sigma profil ürünleri şunlardır;

15×120 Yüzey Kaplama Profili

22,5×180 Yüzey Kaplama Profili

20×20 Sigma Profil

20×40 Sigma Profil

20×80 Sigma Profil

25×25 Sigma Profil

30×30 Sigma Profil

30×60 Sigma Profil

30×90 Sigma Profil

40×40 Sigma Profil

35×35 Sigma Profil Ağır Tip

45×45 Ağır Tip Sigma Profil

45×90 Ağır Tip Sigma Profil

90x180 Sigma Profil Ağır Tip

90x90 Sigma Profil Ağır Tip

60×60 Çift Kanallı Sigma Profil

90x90 Sigma Profil Hafif Tip

45×90 Hafif Tip Sigma Profil

45x180 Sigma Profil

60×60 Sigma Profil