Gösterilen sonuç sayısı: 5


Hareketli Kablo Kanalları

Hareketli Kablo Kanalları makine elemanlarıdır. Kabloların taşınmasını ve yoğunluğuna göre düzgün bir şekilde bir arada durmasını sağlarlar. Bu sistemlere kablo taşıma sistemleri de denir. Hareketli kablo taşıyıcılar, çalışma ortamlarını kablo karışıklarından kurtarır. Ayrıca estetik, güvenli ve emniyetli kablo dağıtımını sağlar. İş yerlerindeki çalışma alanlarının değişikliklerine veya kapasite artışlarına kolaylıkla uyum sağlar. Sisteme ulaşım çok kolaydır. Gelecekteki ihtiyaçlar, kanalların genişliği ve çıkış kutuların esnekliği sayesinde, kolay bir şekilde karşılanır. Dekorasyona dokunulmadan sistemin kapasitesi artırılır. Çok çeşitli çevresel etkilere dayanması gereken enerji, veri ve sinyalleri yönlendirmek ve korumak için kullanılırlar. İçerisinde kablolar, hortumlar, iç ayırma elemanları, gerilim azaltma cihazları ve kılavuz oluklar yer almaktadır.

Son yıllarda üretimde makinaların ve otomasyonun gidererek artması sonucu CNC Router üreticileri, Abkant presler, Lazer kesim makinaları üreticileri, PVC makinesi üreticileri, Ağaç işleme makinaları, kaynak makinesi, Vinçler ve platformlar endüstriyel otomasyonda hareketin olduğu her yer hareketli kablo taşıyıcılar için uygun kullanım alanları bulunduruyor.

Piyasa de kablo taşıyıcı, hareketli kablo kanalı, tranket, kablo paleti gibi isimlerle aranan hareketli kablo taşıyıcı sistemleri için sipariş verirken dikkat edilmesi gereken bir kaç nokta bulunuyor. Bahsedilen bu noktalar arasında; kullanılacak miktar, hareket mesafesi, montaj mesafesi, radius mesafesi ve hatve yer almaktadır. Tüm bunların dışında hareketli kablo kanalı seçimine göre kanal içi için uygun yatay ve dikey seperatörler ile metal ya da plastik ayaklar tercih edilerek uygulamaya kolay bir şekilde geçilebilir.

 Pars Rulman; CNC malzemeleri, CNC mekanik aksamları, CNC elektronik aksamları ve elektrik ürünlerinin satışını yapmaktadır. Satışını yaptığımız hareketli kablo taşıyıcı ürünleri şunlardır;

15x15 Hareketli Kablo Taşıyıcı

18x25 Hareketli Kablo Taşıyıcı

25x25 Hareketli Kablo Taşıyıcı

25x50 Hareketli Kablo Taşıyıcı

30x60 Hareketli Kablo Taşıyıcı