Gösterilen sonuç sayısı: 7


CNC Router Parçaları

CNC Router, bilgisayar kontrol sistemine sahip geniş işleme alanı olan dik işleme tezgâhlarına verilen addır. CNC Routerlar genellikle strafor, ahşap ve pleksi gibi yumuşak malzemeleri işlemek adına kullanılırlar. Yaygın olarak mobilyacılık, marangozluk ve reklamcılık sektörlerinde kullanılan CNC Routerların kullanım alanları bunlar ile sınırlı değildir. Çünkü mermer,  granit ve alüminyum gibi malzemeleri işleyen CNC makineleri de mevcuttur.

Lineer modül, divizör ve diğer makine parçaları CNC Router makineleri için gerekli yedek parçalardır. Pars Rulman; CNC malzemeleri, CNC mekanik aksamları, CNC elektronik aksamları ve elektrik ürünlerinin satışını yapmaktadır. Satışını yaptığımız CNC router parçaları şunlardır;

36×50 Triger Kayışlı Modül 1000mm Strok

36×50 Triger Kayışlı Modül 500mm Strok

Divizör Cnc 4. Eksen

Pensli Divizör Cnc 4. Eksen

Pr15 Kızaklı Ve Vidalı Modül 1000mm Strok

Pr15 Kızaklı Ve Vidalı Modül 500mm Strok

Z Eksen Modülü 220mm Çalışma Alanı İçeriği 2 Adet 16 lık Mıl X 500

Lineer Modüller

Lineer modüller lineer kızak ve bilyeli vidalı milin kompakt olarak bütünleşmesinden oluşan yüksek sağlamlıkta ve hassasiyette çalışan aktüatörlerdir Lineer modüller, doğru boyunca hareket eden lineer hareket sistemleri olarak da bilinmektedir.

Triger Kayışlı Modüller

Triger kayışlı lineer modüller, iki kasnağın triger kayış yardımıyla ve üzerinde bulunan plaka diye tabir ettiğimiz hareket bloğunun altında ray araba sistemiyle veya makaralı sistemlerle yapılan motor tahrikli doğrusal hareket sistemleridir. Çok fazla hassasiyet gerekmeyen ve hız gerektiren yerlerle tercih edilen sistemlerdir. Bir çok fason maliyetleri ortadan kaldıran, montaj işçiliğinde kolaylık sağlayan, doğru modül seçimi ile minimum risk içeren mekanik bir sistemdir. Bu sistemler genellikle yatay eksende ve strok miktarının uzun olduğu durumlarda tercih edilebilir. Dikey eksende kullanımı kimi zaman sıkıntılı olabilir, genellikle dikey eksenler için iş güvenliğinden dolayı vidalı modül sistemleri tercih edilmelidir.